zdjęcia, marihuana, trawka, ganja, foto, haszysz

thc-thc.com


Dodaj Zdjęcie Galeria Haszysz Ostatnie Forum Haszysz Newsy Haszysz Regulamin Kontakt

Regulamin


Regulamin Strony foto.haszysz.info

Zapoznaj się z regulaminem:

- Nasza strona jest darmowym hostingiem zdjęć.

- Zdjęcia przechowujemy bez ograniczeń czasowych.

- Zakazujemy umieszczania zdjęć pornograficznych.

- Zakazujemy umieszczania materiałów chronionych prawami autorskimi.

- Nasza strona nie odpowiada za zdjęcia umieszczane przez naszych użytkowników.

- Zastrzegamy sobie prawo do usuwania zdjęć niezgodnych z regulaminem.

- Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Zdjęcia znajdujące się na tej stronie (foto.haszysz.info) zostały dodane przez innych użytkowników, którzy wcześniej zapoznali się z obowiązującym regulaminem oraz zatwierdzili jego warunki. Właściciel strony nie odpowiada za zamieszczone treści. W przypadku naruszenia praw autorskich, prosimy o niezwłoczny kontakt w celu wskazania zdjęcia do usunięcia.

Art.14.1. Wyłączenie odpowiedzialności udostępniającego zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych (Dz.U.2020.0.344 t.j. - Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
1. Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych.Przed wrzuceniem zdjęcia na tej stronie zapoznaj się z jej regulaminem. Dodawanie zdjęć na Foto Haszysz jest całkowicie anonimowe. Gdyż nie wymaga rejestracji. Nie jest zapisywany twój adres IP. Kasowane jest Exif dodawanego zdjęcia, czyli jakim aparatem było robione, data wykonania, miejsce wykonania itp.

Nasza strona foto.haszysz.info wykorzystuje pliki cookies.